Wie komt ons team versterken?

We hebben een vacature voor een COMMUNICATIEMEDEWERKER (4/5e) (M/V/X)

di 31 jul 2018


Wie versterkt ons team? Je bent gebeten door communicatie. Je bent een open persoon met een grote passie voor cultuur en beeldende kunst. Je legt makkelijk contacten. Je bent een expert in sociale media en bekijkt elk project met een nieuwe blik met een strategie op maat tot gevolg. Dan hebben wij een job voor jou. Klik hier en bekijk de jobbeschrijving en hoe je kan solliciteren.


(foto: Evenbeeld)


KUNSTWERKT is de creatieve bondgenoot van iedereen die beeldende kunst beoefent. Met toonkansen en experimenten moedigt Kunstwerkt aan en daagt uit om te proeven én te verdiepen. Informatie, workshops, expomaterialen, uitleenkoffers, atelierbezoeken… Het zijn maar enkele van de zaken waarvoor je bij Kunstwerkt terecht kunt. Achter Kunstwerkt staat een enthousiast en gedreven team. 
Kunstwerkt staat voor projecten die beeldende kunst ademen, die zich richten naar actieve kunstbeoefenaars, specifieke doelgroepen of een ruim publiek. Drawing Days, drukdrukdruk, Designed by: ME zijn enkele van de projecten van Kunstwerkt. Kunstwerkt heeft een magazine, Kunstletters, dat 4x per jaar uitkomt.


FUNCTIE:

 • Je bedenkt, plant en voert uit. Dit doe je voor de organisatie, de projecten en het magazine Kunstletters.
 • Je bedenkt strategische communicatieplannen op maat van elk project, het magazine en de organisatie.
 • Je plant in wanneer welk on- of offline communicatiemiddel verschijnt in overzichtelijke content planningen.
 • Je voert uit. Van het schrijven van teksten tot het maken en versturen van pakketten met drukwerk.
 • Communicatie is een cruciaal onderdeel van al onze projecten. Daarom is overleg en samenwerking met de projectmedewerkers heel belangrijk. Op vlak van communicatie geef jij de aanzet en sta je open voor eventuele feedback.
 • Als communicatiemedewerker is er plaats voor jouw input: elk project krijgt een eigen strategie, eigen karakter en eigen visuele stijl. Die kan jij mee bepalen.
 • Ook de on- en offline perscampagnes per project leid jij. Je schrijft persteksten en maakt persmappen op maat van de verschillende media.
 • Je legt contacten met mogelijke sponsors, partners en adverteerders. Dit doe je in samenspraak met de coördinator.
 • Je doet het dagelijks beheer van de sociale mediakanalen.
 • Je volgt al het drukwerk op van A tot Z.

 

PROFIEL:

 • Je bent een open persoon met een grote passie voor cultuur en beeldende kunst. Je legt makkelijk contacten.
  Je draagt alle kunstbeoefenaars een meer dan warm hart toe: van amateur tot professioneel.
  Je hebt een kennis van de culturele en kunstwereld.
 • Je bent een expert in sociale media
  Je hebt aantoonbare ervaring met het uitdenken van communicatiestrategieën.
 • Je bekijkt elk project met een nieuwe blik en bedenkt zo een strategie op maat.
  Je kan zelfstandig de verschillende fases van een project plannen en uitvoeren. Je bent organisatorisch erg sterk.
 • Evengoed ben je een echte teamspeler, met veel zin voor overleg en flexibiliteit. Je staat open voor input van collega’s en partners.
  Je kan op een originele manier aan de slag met diverse communicatie-instrumenten, on- en offline.
 • Je bent volledig op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op vlak van onlinecommunicatie en weet deze op een originele en effectieve manier in te zetten.
 • Je kan goed overweg met digitale tools en pikt snel nieuwe dingen op.
 • Je weet wat werkt online en bent continu op zoek naar nieuwe trends en good practices.
 • Je hebt een vlotte pen en je bent fan van een correcte spelling.
 • Je bouwt vlot een breed netwerk uit.
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met het voeren van perscampagnes en hebt een netwerk aan cultuur- en lifestyle journalisten. 
 • Een relevant bachelor- of masterdiploma of gelijkgesteld door relevante ervaring.
 • Je hebt bij voorkeur een rijbewijs B.
 • Occasioneel avond- en weekendwerk vind je geen bezwaar.

 

AANBOD:

 • Een interessante, uitdagende en gevarieerde job binnen een enthousiast team en een dynamische organisatie.
 • Een open werksfeer met ruimte voor initiatief.
 • Een deeltijds contract van onbepaalde duur. (4/5de)
 • Verloning volgens de barema’s van PC 329. Extralegale voordelen (maaltijdcheques).
 • Mogelijkheid tot het volgen van vormingen die betrekking hebben tot je taken en functie.
 • Gratis woon-werkverkeer met het openbaar vervoer en/of een fietsvergoeding.
 • Een fijne, groene werkomgeving op de Bijlokesite in Gent.

 

SOLLICITEREN:

Stuur je motivatiebrief + CV naar katrien@kunstwerkt.be. Vermeld in het onderwerp van je mail je naam en de titel van de vacature. Uiterste datum kandidatuurstelling: vrijdag 31 augustus. Gesprekken worden gepland in de week van 17 september (namiddag en ’s avonds). Meer info over de organisatie vind je op www.kunstwerkt.be. Kunstwerkt hecht belang aan diversiteit. Kwaliteiten van mensen zijn belangrijker dan leeftijd, geslacht of etnische afkomst.

* Kunstwerkt vzw springt zorgvuldig om met jouw persoonsgegevens. Alle persoonsgegevens die je ons bezorgt in het kader van je sollicitatie (bv. adres, email, geboortedatum, telefoonnummer, geslacht …) worden door Kunstwerkt vzw opgeslagen en verwerkt. We doen dit om met jou te kunnen communiceren over je sollicitatie en om te kunnen voldoen aan onze wettelijke verplichtingen bij een aanwerving. Jouw persoonsgegevens worden niet aan anderen doorgegeven, tenzij aan de nodige overheidsdiensten en het sociaal secretariaat in geval van aanwerving. We bewaren jouw gegevens tot vijf jaar na het laatste contact. Uiteraard heb je op elk moment het recht om jouw gegevens in te kijken, te laten aanpassen, te laten verwijderen, enz. Lees onze volledige privacy policy. https://www.kunstwerkt.be/privacy