© Evenbeeld

Breng de kunstenaars uit jouw regio samen brengen tijdens een verrassend spel: Proefstuk staat voor ontmoeting en feedback, met het werk van beeldend kunstenaars in de hoofdrol!

Zoek jij nog naar een originele manier om de kunstenaars in jouw buurt met elkaar en hun werk kennis te laten maken? Dan is Proefstuk misschien wel iets voor jou.

Tijdens Proefstuk leren kunstenaars elkaar kennen aan de hand van hun werk. Deze inspirerende activiteit is opgebouwd rond het geven en ontvangen van opbouwende, constructieve feedback. Elke kunstenaar brengt een eigen beeldend werk mee en aan de hand van enkele speelse methoden gaan de deelnemers in kleine groepjes de uitdaging aan. Op deze manier ontmoeten ze collega-kunstenaars uit hun buurt én gaan ze naar huis met een nieuwe, verfrissende kijk op hun eigen werk.

BELANGRIJK

  • Proefstuk kan je enkel boeken als (boven)lokale organisatie in Vlaanderen.
  • Proefstuk speel je met minimum 20, maximum 30 deelnemers, en duurt ongeveer drie uur.
  • Lees zeker hieronder de praktische kant even na. Heb je interesse? Neem dan snel contact op met Annemie, via annemie@kunstwerkt.be. We behandelen de aanvragen in volgorde van ontvangst.

PRAKTISCH OVER PROEFSTUK

Kunstwerkt zorgt voor

  • een uitgewerkt concept en kant-en-klaar programma
  • een pakket content zodat jij promo kan voeren bij de beeldend kunstenaars in jouw regio
  • deskundige begeleiding van de activiteit
  • mooi vormgegeven feedbackkaarten. Hierop wordt de feedback genoteerd - een belangrijk onderdeel van het spel. De deelnemers nemen deze na afloop mee naar huis.

Als organisator van Proefstuk zorg je voor

  • een geschikte locatie (bv een zaal in een cultureel centrum of school)
  • promotie naar de beeldend kunstenaars uit jouw regio
  • de ticketverkoop
  • communicatie naar de deelnemers
  • onthaal van de deelnemers
  • een hapje en een drankje

Meer details ontvang je na het sturen van een aanvraag.


KOSTPRIJS

450 euro (excl. btw, excl. catering en locatie)

Je kan deelnemers een bijdrage vragen om deel te nemen aan Proefstuk. Zo kan je als organisator een deel van de kosten recupereren en is de kans op annulatie kleiner. De grootte van de deelnameprijs bepaal je zelf.

Ja, ik heb interesse om Proefstuk in mijn regio te organiseren!