St.Virgil - Baum
St. Virgil - Baum
Is een digitale druk op glas uit een fotoreeks rond de architectuur van het conferentiecentrum en hotel St. Virgil te Salzburg.
Dit gebouw, ontworpen door architect Wilhelm Holzbauer in opdracht van de diocese van Salzburg, was een langdurig project dat bijna drie decennia duurde en was bedoeld als een plaats voor het leren, het uitwisselen en het innerlijk groeien. Bij het binnenkomen straalt het meteen vreedzaamheid en spiritualiteit uit.
Aan de hand van fotografie heb ik hier de geest van dit architectuurstuk proberen weer te spiegelen en uitzonderlijke blikken te versterken. De vele reflecties in de glazen oppervlakten van het gebouw leiden tot nieuwe visies, met een verscheidenheid aan perspectieven. Het gebouw gaat visueel op in de omringende natuur; het echte is niet langer te onderscheiden van het spiegelbeeld. Wij streven ernaar het gebouw niet langer te onderscheiden, maar het in zijn geheel te zien.