Illustratiemuur 'De Verbeelders'
De Illustratiemuur is een expo voor één dag in de exporuimte van het Cultuurcentrum Hasselt. De expo is gratis en kan je vrij bezoeken. We vieren dit met een feestelijke receptie: hét moment om (andere) illustratoren te leren kennen of bij te praten.
Iedere bezoeker met een toegangsticket van het illustratiefestival kan een illustratie op papier meebrengen om voor één dag aan de muur te presenteren. Alles wordt in goede banen geleid door Lise Braekers (van illustratorenduo Jacques & Lise) en Griet Verhaert van Villa Verbeelding.
Doe je mee?
Over de organisatie
Bampslaan
35
3500 Hasselt
België
Villa Verbeelding is hét huis voor illustraties en verbeeldende jeugdliteratuur in Vlaanderen. We presenteren origineel werk, versterken leesplezier en motiveren om zelf te creëren.